Premier Hotel Lybid
***
1, Peremohy Square, Kyiv, Ukraine, 1135
Online rezervace. Ceny od UAH471.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od UAH471
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Premier Hotel Lybid is a charming 3-star property situated close to the centre of Kiev, within easy reach of many of the city’s wonderful tourist attractions. Independence Square, Kreshatik Street, the Opera House, Golden Gate and St. Volodymyr’s Cathedral are just a few of the popular sites to visit. Zhuliany Airport is a convenient five kilometres away and transfers to and from it can be arranged through the hotel.

The cosy guestrooms are bright and tastefully furnished with warm fabrics and contemporary furniture. Excellent in-room amenities included satellite TV, air-conditioning, a modern en-suite and most rooms offer great view of the surrounding city. At Premier Hotel Lybid you are sure to enjoy a relaxing stay while in Kiev.

The Lobby Bar conveniently stays open 24 hours a day, so no matter what time you arrive you can enjoy a refreshing beverage in a casual atmosphere. The welcoming restaurant serves both Ukrainian and International specialties and guests can enjoy their meal on the sunny terrace when the weather allows it.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Premier Hotel Lybid je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...Nice hotel, pleasant English speaking staff, good food...
Celkové hodnocení: 9.5
(z 10) Na základě 3 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Kiev, Ukraine (IEV-Zhulhany) - 3.36 mi
  • Kiev, Ukraine (KBP-Borispol Intl.) - 19.11 mi
  Muzea
  • Bogdan and Varvara Khanenko Museum of Art - 0.97 mi
  • Literary Memorial Museum of Mikhail Bulgakov - 1.36 mi
  • The National Art Museum of Ukraine - 1.65 mi